KONST / Litografier / Färglitografi 11709130
nr 1170 9130
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 7/30, motivet: 40x56 ca
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:56:12
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
19 mar
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson